Jak przeżyć rok bez grypy czy przeziębienia

Nie byłoby to miłe, aby przeżyć rok bez przeziębienia czy grypy? Chociaż zazwyczaj nie zagrażają one życiu, to mogą sprawiać spory dyskomfort. Niepotrzebnie, ponieważ w dużej mierze przeziębieniu czy grypie można zapobiec w naturalny sposób dbając właściwie o układ odpornościowy.

W tym roku nie musisz zachorować na grypę, również mógłbyś uchronić się przed przeziębieniem, gdybyś tylko stosował olejek z dzikiego oregano Oreganol P73 jako pewne, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne naturalne remedium!

Olejku z dzikiego oregano, jako ziołowego remedium na pospolite przeziębienie, używało się już od czasów starożytnych. Wykazuje on działanie zarówno na wirusy jak i bakterie wywołujące przeziębienie i grypę niwelując znacząco uporczywe, towarzyszące im syndromy. Stosując olejek można uwolnić się od dolegliwości współtowarzyszących infekcjom takim jak cieknący katar, dreszcze, ból gardła, ból ucha, kaszel, bóle mięśniowe, gorączka, zmęczenie oraz zapalenie zatok.

Olejek z dzikiego oregano jest bezcenny w zapobieganiu grypie i innym różnym infekcjom. Jest zdecydowanie lepszy niż szczepionka przeciw grypie albowiem nie wywołuje skutków ubocznych!

Opis przypadku z relacji dr. Cass Ingrama:

Drogi mi przyjaciel zaszczepił się przeciw grypie. W przeciągu kilku miesięcy rozwinęło się u niego zaburzenie pracy serca, objawiające się krótkim oddechem, wyczerpaniem, bólami w klatce piersiowej. Doprowadziło to do zawału mięśnia sercowego. Przedtem nie cierpiał na żadne dolegliwości związane z sercem i ukł.krążenia, ani w jego rodzinie nie było przypadków zachorowań na serce. Lekarz poinformował go, że jest jednym z setek ludzi, u których rozwinęło się dziwne zaburzenie pracy serca po zaaplikowaniu szczepionki. Lekarz winą obarczył szczepionkę przeciw grypie.

Sposób dawkowania olejku Oreganol P73 w przypadku infekcji według dr. Cass Ingrama:

Zażywamy codziennie. W przypadku ataku przeziębienia czy grypy, zwiększamy trzykrotnie porcję, aż do ustąpienia objawów. W ciężkich przypadkach aplikujemy olejek oregano częściej, dwie krople olejku oregano co godzinę!.

Dodatkowo, dla złagodzenia objawów kataru, można olejek użyć do tradycyjnej inhalacji lub świetnie sprawdza się zapodany w dyfusorze celem odświeżenia powietrza w domu.