O mnie

Szanowni Państwo

Z wykształcenia jestem mgr socjologii, technikiem fizjoterapii, technikiem usług kosmetycznych, dyplomowanym Neurorefleksologiem Twarzy i Stóp, dyplomowanym terapeutą Temprana Reflex Therapy Sorensensistem TM, terapeutą techniki Czaszkowo – Krzyżowej (TCK) – zwanej też osteopatią kranialną, doradcą medycyny Św. Hildegardy z Bingen.

Należę do Krajowej Izby Fizjoterapeutów i posiadam prawo wykonywania zawodu o numerze 14832.

Ukończyłam zawodowy kurs Zielarz Fitoterapeuta w Instytucie Medycyny Klasztornej w Panewnikach.

Jestem dyplomowanym Naturopatą gdzie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania, zawód naturopaty, jest wpisany do Polskiej Klasyfikacji Zawodów i Specjalności pod nr. 323009. Obecnie Naturopatia stanowi część medycyny komplementarnej i alternatywnej (CAM – Complementary and Alternative Medicine) i jest powszechnie praktykowana w wielu krajach na całym świecie.

Ukończyłam 3 letnią szkolę Tradycyjnej Medycyny ChińskiejAvicenna Polska – gdzie prowadzącym był znany i bardzo ceniony wykładowca i terapeuta klasycznej medycyny chińskiej Claude Diolosa.

Ukończyłam kurs klasycznej akupunktury Yuan Qi i akupunkturę czaszki w schorzeniach psychosomatycznych i neurologicznych – prowadzący Dr Suzanne Robidoux Ph.D. TCM (China), DOM (USA), Lc.Ac (Canada), akupunkturę czaszki (YNSA – Yamamoto New Scalp Acupuncture) dr. Yamamoto – prowadzący Moshe Becker Lic. Ac. (Izrael), chiński masaż TUI NA w pediatrii prowadzący Anat Regev Dipl. Ac. & C.H., I.A. TCM (Izrael), kurs sztuka obserwacji – wykładowca Rani Ayal (Izrael) jeden z najsłynniejszych akupunkturzystów na świecie oraz wiele dodatkowych szkoleń w zakresie medycyny chińskiej

Specjalizuję się w temacie dietetyki leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej – prowadzący Ina Diolosa Avicenna Institut.

Stale się rozwijam i poszerzam kompetencje z dziedziny Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, fizjologii i patologii poprzez uczestniczenie w kursach, szkoleniach i konferencjach zawodowych.

W 2011 roku w drodze żmudnych poszukiwań i selekcji, aby wspomóc w naturalny sposób własny system immunologiczny odkryłam i zakupiłam pierwszą butelkę olejku Oil of Oregano Oreganol P 73 Super Strength. Od tamtej pory zajmuje on honorowe miejsce w mojej domowej apteczce.

W 2013 roku osobiście poznałam fundatorkę i założycielkę firmy North American Herb & Spice Panią Judy Kay Gray i dr. Cass Ingrama, uzyskując tym samym wyłączność na promowanie i sprzedaż suplementów oraz olejku Oil of Oregano Oreganol P 73 Super Strength na terenie Polski.

Produktami firmy North American Herb & Spice zainteresowałam się, z racji dużej skuteczności ich działania na polu zdrowotnym. Uczestnicząc w spotkaniach z udziałem pani Judy Kay Gray i dr. Cass Ingrama przekonałam się, że pasja z jaką podchodzą do promowania zdrowego stylu życia i do poszanowania cennych źródeł Natury jest w dzisiejszych czasach czymś wyjątkowym.

Pani Judy Kay Gray i dr. Cass Ingram swoje doświadczenie w zakresie starannie dobieranych kompozycji poszczególnych suplementów popierają licznymi wieloletnimi badaniami. Wiele podróżują i osobiście nadzorują pozyskiwanie preparatów ziołowych w czasami trudno dostępnych zakątkach globu od puszczy tropikalnej po północne subarktyczne tereny. Jak wspominają każdy pozyskany ziołowy materiał jest bezcenny!

Szanowni Państwo!

Mając na uwadze dobro i zdrowie klienta, posiadam odpowiednie doświadczenie i przygotowanie. W swojej pracy zawodowej kładę szczególny nacisk na profesjonalizm.

http://neurorefleksoterapia.com/

Zapraszam serdecznie  wszystkich dbających o stan ducha, umysłu i ciała!

WAŻNA INFORMACJA!

Dr. Cass Ingram zastrzega sobie ścisłą kontrolę nad jakością i oryginalnością stworzonej przez siebie mieszanki Oil of Oregano Oreganol P73.

Ze swej strony pragnę poinformować, że nie istnieją na polskim rynku żadne polskie odpowiedniki olejku Oil of Oregano Oreganol P73 Super Strength oraz, że nie ponoszę odpowiedzialności za jakość produktu zakupionego inną drogą sprzedaży. Produkt jest wyłącznie i bezpośrednio sprowadzany przeze mnie z firmy North American Herb & Spice w oryginalnym opakowaniu.

Z pozdrowieniami  Katarzyna Siodmok

Nasze najlepiej sprzedające się produkty
Zobacz produkty

Opinie klientów

Oreganol zmienił moje życie!

Edward Mors